Zákaznícka linka: +421 940 410 410

Spokojní zákazníci Papaya POS

Irin logo

Spoluprácu s Papaya POS hodnotíme veľmi pozitívne a s pokladničnými riešeniami, ktoré využívame v našej reštaurácii sme nadmieru spokojní. Papaya POS jednoznačne odporúčame pre každého podnikateľa.


Irin.


logo bueno gusto

S riešením kasy aj terminálu sme veľmi spokojní. Podstatný bol pre nás aj vzdialený prístup, ktorý je vskutku intuitívny. Automatické denné štatistiky sú skvelým analytickým nástrojom.


Martin Novotný

vonavy domov logo

Platobné terminály máme na každej prevádzke. Sme spokojní nielen po produktovej stránke, ale aj s podporou, ktorá je kedykoľvek k dispozícii.


Martina Kronevetterová

vik logo

Som veľmi spokojný s kasou a terminálom Papaya. Poplatky sa mi zdajú zanedbateľné voči komfortu, ktorý mám. Kasa funguje skvele, rýchlo editovateľná a v prípade, že si s niečím neviem poradiť, je tu veľmi rýchla a ústretová podpora. Papaya je skvelý partner na moje podnikanie. Každému môžem len a len odporúčať.


Ľubo Šiška


zahir logo

Moderné a spoľahlivé zariadenia s intuitívnym ovládaním či profesionálna podpora sú jedným z mnohých výhod, ktoré môžem vyzdvihnúť. Papaya POS jednoznačne odporúčam.


Ľuboš Rácz

S riešením eKasy a platobného terminálu sme veľmi spokojní. Chceli by sme vyzdvihnúť tím zákazníckej podpory - akonáhle nastal problém, vždy sme sa na nich mohli spoľahnúť a venovať sa našim zákazníkom.


Vlado Schmidt

Foxford

Papaya je komplexný nástroj, avšak s veľmi intuitívnym používaním a nízkymi nákladmi. Vďaka nemu vieme nielen našich hostí obsluhovať rýchlejšie a efektívnejšie, ale postupne im priniesť aj level služieb a servis, ktorý bol doteraz len ťažko možný.


Michal Meško


S Papaya POS spolupracujeme už pár rokov a oceňujem najmä profesionálny prístup v začiatkoch spolupráce, spoľahlivé a intuitívne zariadenia a tiež neustálu starostlivosť, ktorú si naše podnikanie vyžaduje.


Koliba u sv.Krištofa

orbis logo

Tím, ktorý stojí za Papayou, má jasnú víziu a cieľ a myslím, že ju dosiahne. Papaya je softvér, ktorý síce ešte nie je dokonalý, ale už teraz je jasné, že je budúcnosťou pre mnoho prevádzok. V Orbis Street Food sme veľmi radi, že môžeme byť nápomocní pri zrode takéhoto softvéru.


Vlado Schmidt

a ďaľší, ktorí si obľúbili Papaya POS...

a ďaľší...

la donuteria logo
Piešťanský pivovar logo
fc kosice logo
trnava logo
tout_logo
logo-buchtaren
Slovan logo
ost block logo
regal
klub pod lampou
nosene logo
la donuteria logo
logo-buchtaren
klub pod lampou
ost block logo
regal
trnava logo
Slovan logo
tout_logo
Piešťanský pivovar logo
fc kosice logo
nosene logo

Chcem sa pridať k spokojným zákazníkom Papaya POS

V prípade záujmu o  Papaya POS nám zanechajte na Vás kontakt. Ozveme sa vám do 24 hodín (počas pracovných dní). 

Odoslaním formulára súhlasíte so spracovaním osobných údajov.