Podpora: +421 905 904 533

Demo

Demo konto

Aby ste nekupovali mačku vo vreci a mohli si pokladničný systém Papaya POS vopred vyskúšať, pripravili sme pre Vás možnosť práce s demo verziou. Môžete si tak “na vlastné prsty” skúsiť, ako sa pracuje s mobilnou aplikáciou Papaya POS, ktorá slúži na obsluhu pokladne na prevádzke, i s webovým kontom, ktoré majiteľom či manažérom slúži na správu prevádzky.

Pripravení?

Návod, ako na to, nájdete nižšie:

O Papaya POS:

Než začnete, ponúkame krátke vysvetlenie k tomu, ako pokladničný systém Papaya POS funguje.  

Papaya POS je analytický pokladničný systém kombinujúci výhody mobilnej aplikácie s online prostredím pre správu Vašej prevádzky. Pozostáva z dvoch komponentov:

Prvým je mobilná aplikácia Papaya POS navrhnutá pre zariadenia s OS Android, ktorá zastáva funkciu samotnej pokladne v prevádzke. Je teda určená pre obsluhu v podniku na tvorbu účtov či posielanie objednávok na bar či do kuchyne. Aplikáciu je možné nainštalovať na akékoľvek dotykové zariadenie s operačným systémom Android vo verzii 4.0.1 a vyššie. Ak použijete väčšie dotykové zariadenie (10-palcový tablet alebo displej), získate statickú pokladňu vhodnú napr. na barový pult. Ak aplikáciu nainštalujete na malý tablet alebo telefón, získate mobilnú pokladňu, vhodnú napr. pre čašníkov vo väčších prevádzkach.

Druhým komponentom je webové konto pre správu pokladne. Ide o webovú aplikáciu, do ktorej sa majiteľ či manažér prevádzky môže prihlásiť cez webový prehliadač z akéhokoľvek zariadenia s prístupom na internet, čím okamžite získava dokonalú kontrolu nad svojím podnikaním. Medzi hlavné prínosy konta patrí správa nastavenia pokladne priamo z pohodlia domova, vytváranie rozmanitých výkazov o tržbách, export podkladov pre účtovníctvo či automatizované skladové hospodárstvo.

Podrobnosti o mnohých ďalších funkciách Papaye nájdete na našej webovej stránke http://papayapos.sk/funkcie

Licencia a zariadenia:

Papaya POS je momentálne k dispozícii v dvoch verziách – mini (15€ mesačne), pro (21€ mesačne), prípadne je možné verziu pro rozšíriť o mobilného čašníka (21€ + 10€ za každé ďalšie zariadenie mesačne).

Pre správne fungovanie pokladne sme vám vytvorili vopred preddefinované cenovo dostupné balíky zariadení. Ceny zariadení začínajú už od 250,00€ bez dph.

Viac informácii o zariadeniach a cenách licencii nájdete na stránke papayapos.sk/cennik.

Návod na vyskúšanie dema Papaya POS:

Krok 1: Nainštalujte si mobilnú aplikáciu Papaya POS

Mobilnú aplikáciu Papaya POS si môžete stiahnuť tu: http://download.papayapos.sk/2.3.19.apk  

Odkaz zadajte do webového prehliadača na Android zariadení, kam chcete aplikáciu nainštalovať. Po zadaní sa Vám aplikácia stiahne, následne je nutné potvrdiť inštaláciu. Je možné, že Vás zariadenie informuje, že musíte povoliť “inštaláciu z neznámych zdrojov” (tj. zdrojov iných ako Obchod Google Play) – v tom prípade iba nasledujte odkaz na zapnutie tohto povolenia a inštaláciu dokončite.

Po ištalácii aplikáciu spustite, preklikajte sa pár úvodnými obrazovkami – a je to. Aplikáciu Papaya POS môžete začať používať.   

Krok 2: Zoznámte sa s demo kontom pre webovú správu pokladne

Demo konto pre správu pokladne nájdete tu: http://1.ppy.sk/demo/admin

Odkaz môžete otvoriť v akomkoľvek webovom prehliadači na zariadení (ideálne notebooku) s prístupom na internet. Po jeho otvorení je zadajte prihlasovacie údaje:

Meno: admin
Heslo: a

Teraz si môžete pozrieť, čo všetko Papaya POS ponúka.

Krok 3: Aktivácia mobilnej aplikácie Papaya POS voči webovému kontu

Zaujíma Vás, ako spolu mobilná aplikácia a webové konto spolupracujú? Zistíte tak napr.:

  • Ako si môžete na diaľku vytvárať či upraviť položky predaja
  • Ako vyzerá online archív účtov vytvorených cez aplikáciu
  • Čo všetko Vám zobrazia výkazy tržieb a predaja na základe zadaných účtov
  • … a mnoho ďalšieho

Pre vyskúšanie plnej funkčnosti je potrebné mobilnú aplikáciu Papaya POS prepojiť s webovým kontom pre vzájomné synchronizovanie dát. To urobíte nasledovne:

1. V mobilnej aplikácii Papaya POS kliknete na 3 bodky v pravom hornom rohu a zvoľte možnosť Nastavenia
2. V hneď prvej záložke s názvom Aktivácia vyplníte prihlasovacie údaje:

  • Meno: admin
  • Heslo: a
  • IP adresa:  2.ppy.sk/demo/

Aplikácia Papaya POS si vyžiada reštart a po opätovnom spustení budú s kontom vzájomne zosynchronizované.

A to je všetko. teraz si môžete všetko vyskúšať a zistiť či Vám prostredie nášho pokladničného systému vyhovuje.

Otázky?

Mobilná aplikácia Papaya POS i webové konto sú navrhnuté tak, aby ich ovládanie bolo čo najintuitívnejšie. Ak by ste však predsa len mali otázky, podporu nájdete tu:

Nenašli ste, čo ste hľadali? Neváhajte sa na nás obrátiť telefonicky, alebo emailom:

podpora@papayapos.sk
+421 (0) 905 904 533

Video manuály Papaya POS:
budú doplnené

0