Zákaznícka linka: +421 940 410 410

Demo

Demo konto

Aby ste nekupovali mačku vo vreci a mohli si pokladničný systém Papaya POS vopred vyskúšať, pripravili sme pre Vás možnosť práce s demo verziou. Môžete si tak “na vlastné prsty” skúsiť, ako sa pracuje s mobilnou aplikáciou Papaya POS, ktorá slúži na obsluhu pokladne na prevádzke, i s webovým kontom, ktoré majiteľom či manažérom slúži na správu prevádzky.

O Papaya POS:

Než začnete, ponúkame krátke vysvetlenie k tomu, ako pokladničný systém Papaya POS funguje.  

Papaya POS je analytický pokladničný systém kombinujúci výhody mobilnej aplikácie s online prostredím pre správu Vašej prevádzky. Pozostáva z dvoch komponentov:

Prvým je mobilná aplikácia Papaya POS navrhnutá pre zariadenia s OS Android, ktorá zastáva funkciu samotnej pokladne v prevádzke. Je teda určená pre obsluhu v podniku na tvorbu účtov či posielanie objednávok na bar či do kuchyne. Je možné ju využívať na zariadeniach s rôznou veľkosťou obrazoviek, v ponuke máme zariadenia od 5“ do 15“ – pozrite si našu ponuku na papayapos.sk/cennik. Aplikácia je vytvorená tak, aby pre každé zariadenie bol vyzuál aplikácie upravený na čo najlepšie využívanie. 

Druhým komponentom je webové konto pre správu pokladne. Ide o webovú aplikáciu, do ktorej sa majiteľ či manažér prevádzky môže prihlásiť cez webový prehliadač z akéhokoľvek zariadenia s prístupom na internet, čím okamžite získava dokonalú kontrolu nad svojím podnikaním. Medzi hlavné prínosy konta patrí správa nastavenia pokladne priamo z pohodlia domova, vytváranie rozmanitých výkazov o tržbách, export podkladov pre účtovníctvo či automatizované skladové hospodárstvo.

Podrobnosti o mnohých ďalších funkciách Papaye nájdete na našej webovej stránke https://papayapos.sk/funkcie/

Licencia a zariadenia:

Papaya POS je momentálne k dispozícii v dvoch verziách – mini a pro, prípadne je možné verziu pro rozšíriť o mobilného čašníka (10€ za každé ďalšie zariadenie mesačne).

Pre správne fungovanie pokladne sme vám vytvorili vopred preddefinované cenovo dostupné balíky zariadení. Zariadenia je možné obstarať kúpou alebo prenájom.

Viac informácii o zariadeniach a cenách licencii nájdete na stránke papayapos.sk/cennik.

Video manuály: 

Pre lepšie pochopenie fungovania aplikácie sme vytovorili tiež video manuály. Viac tu: https://papayapos.sk/videomanualy/

Návod na vyskúšanie dema Papaya POS:

Návod na vyskúšanie vám radi zašleme mailom. Zanechajte nám na vás kontakt a budeme vás kontaktovať.