Zákaznícka linka: +421 940 410 410

Publikované 16. mája 2019

Program Mini obsahuje všetko, čo potrebujete pre obsluhu zákazníka a prácu s účtami priamo v aplikácii na tablete či smartfóne. Je úplne dostačujúci pre malé prevádzky, ktoré nevyžadujú evidenciu skladov, kontrolu zamestnancov či podrobné výkazy o predaji – napríklad stánky s občerstvením alebo malé kaviarne.

Program ProOne okrem pokladne na tablete zahŕňa prístup do webovej správy Vašej prevádzky cez internetový prehliadač. Webová správa Vám umožní nastavenie prevádzky (menu, receptúry, bonovanie, vzhľad účtenky), správu skladov (naskladňovanie, prehľad aktuálneho stavu skladových zásob, inventúry) či prehľad tržieb (za stanovené časové obdobie, po jednotlivých zamestnancoch alebo po položkách). ProONE tak plne nahrádza klasické pokladničné systémy a hodí sa pre menšie či stredne veľké podniky, ktorým postačí pokladňa na jednom displeji (tablete).

Program ProPlus obsahuje všetko, čo program ProOne, je ho ale možné používať na viacerých pokladniach súčasne. Využijete ho, ak Vaša prevádzka potrebuje viacero statických pokladničných displejov, alebo ak chcete vybaviť obsluhu tzv. „Mobilnými čašníkmi“ – tj., smartfón či malý tablet s Papayou dáte k dispozícii každému čašníkovi, aby mohol zadávať objednávky priamo od stola Vašich zákazníkov.